Tagi

,

Jeśli kierunek studiów pokrywa się z zainteresowaniami studenta, nauka może sprawiać przyjemność. To taki komunał, o którym wie zapewne większość czytelników. Pomijając banalność powyższego stwierdzenia, praktycznie ułatwia i uprzyjemnia ono życie.

Moim ulubionym przedmiotem jest Edukacja plastyczno-techniczna z metodyką. Mówiąc bardziej kolokwialnie, to zwykłe robótki ręczne: malowanie, wyklejanie, wycinanie itp. Na kolejnych zajęciach będziemy robić ozdóbki z filcu, więc należy się w domu do tego odpowiednio przygotować, zakupić co trzeba i mieć gotowy pomysł.

Pierwsze co przyszło mi do głowy, to karuzela nad łóżeczko z konikami. Zaczęłam szperać w necie (Google to prawdziwa skarbnica pomysłów i inspiracji), trafiłam na masiukowe konie i zakochałam się w nich całkowicie. Troszkę pomysł zmodyfikowałam, tutaj dodałam, tam ujęłam i mam swojego konika.

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/7.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/3.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/4.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/6.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/5.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/1.jpg

https://kawaleksiebie.files.wordpress.com/2012/12/2.jpg

P.S. Znowu ktoś się bardzo nudził i koniecznie musiał grzebać w motywie, który wybrałam. W rezultacie tych”ulepszeń” załączane zdjęcia zmieniają rozmiar i wklepują się w zupełnie przypadkowe miejsca. Trzeba mocno się nagimnastykować, by wyglądało to tak, jak teraz.

Reklamy